4/24/2014

REUNION

Hej! Jak tam po świętach wielkanocnych? Brzuchy pełne? ;) Ja się tak strasznie najadłam, że aż do dziś (a jest czwartek!) czuje się taaaka pełna! No i chyba przybyło mi z kilka kilo. Mam nadzieję, że uda mi się szybko wrócić do normalnego jedzenia i schudnąć trochę przed majowym wyjazdem do Włoch. :) Na zdjęciach widzicie moją siostrę, z którą rzadko się widuję, ale na święta zawsze się spotykamy i są to dla mnie mega pozytywne chwile (jak widać na załączonych obrazkach) ! :D Mam też drugą siostrę w tym podobnym wieku, ale rodzina od strony taty spędzała te święta dalej od Warszawy, więc się niestety nie spotkałyśmy, ale byłyśmy w kontakcie telefonicznym. :) To cudowne mieć takie dwie gwiazdki jako siostry! 
Od poniedziałku jestem cały czas w mieście, bo mam cały tydzień szkolenie, ale o tym już niedługo ;)
Buziaki i napiszcie mi koniecznie jak tam po świętach! :)

Hi! Today you can see me and my little sister during Easter family reunion. We had so much fun and I've eaten so much food so I bearly can move - even now I can still feel that! Anyway let me know how are you recently? Is spring already coming in your country? Kisses <3

15 comments:

 1. Wiem coś o tym, bo sama już nie mogłam się doczekać kiedy te święta się skończą, wszędzie zastawione stoły i tylko w kółko się opychało :P hehe mega pozytywne zdjęcia, mała krejzolka z tej Twojej siostry :)

  ReplyDelete
 2. Ale masz super plany :)

  http://agabierkophotography.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. zazdroszczę wyjazdu do Włoch! Przywieź dużo zdjęć! Śliczną masz siostrę ;)

  ReplyDelete
 4. urocze zdjęcia! ja również po świętach doznałam stanu przejedzenia, haha :D zazdroszczę wyjazdu do Włoch <3

  ReplyDelete
 5. Ładne zdjęcia ;) Ja też za niedługo wyjeżdżam do Włoch :)

  ReplyDelete
 6. Siostra to skarb, ja za swoją bardzo tęsknię! Urocze zdjęcia <3
  Ściskam ;*

  ReplyDelete

Thank you for all your comments! :)